ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 100

ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 100

Впуштете се на фитнес тренинг со оваа маица што ја разви нашиот тим за вас! Оваа маица со кратки ракави со V јака и е одличен избор за вашите фитнес или кардио тренинзи

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.

  ЛЕСНОТИЈА

  Материјалот е изработен од лесна и мазна ткаенина за максимална удобност при носење

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Материјалот овозможува удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   

   

ден599,00Price
Број
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0