ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Женски шорцеви кои се наменети за трчање  во жешките временски услови. Благодарение на флексибилната компонента и широкиот појас на половината, тој нуди максимална удобност за време на џогирањето во лето. Можете да ги носите вашите лични работи со вас во џебот со патент на задниот дел.

 • Дополнителни информации

   
  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Благодарение на неговата компонента која ја апсорбира потта, вашето тело останува суво.
   

  СЛОБОДА ПРИ ДВИЖЕЊЕ

  Растеглива ткаенина (14% еластин) овозможува слобода на движење.

   СИГУРНОСТ

  Можете да ги носите вашите лични работи во патент џеб на задниот дел Димензии: 15X7cm

ден899,00Price
Величина
Боја: Бело-сини

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0