ЖЕНСКА ЈАКНА TRAVEL 100 FORCLAZ

ЖЕНСКА ЈАКНА TRAVEL 100 FORCLAZ

Оваа јакна обезбедува заштита од студ до -1 степени, со повеќе џебови и три различни начини на употреба за да ви помогне да се прилагодите на секое време.

 • ПРИДОБИВКИ

  ТРАЈНОСТ
  Полиамидна ткаенина отпорна на кинење.
   
  ВОДООТПОРНОСТ
  Заштитна  ткаенина до 2000мм и водоотпорни рабови кои штитат од дожд до 2 часа.

  РАЗЛИЧНИ ОПЦИИ 
  3-во-1 јакна што се прилагодува на различни временски услови. 

   

   

   
  PЕБ
  Голем, скриен и преграден џеб можете безбедно да ги носите вашите работи.
   

   

   
  ТОПЛИНСКАТА ИЗОЛАЦИЈА
  обезбедува идеална температура при движење до -1 ° C.
ден5.399,00Price
Боја: Сива
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0