ХЕЛАНКИ ЗА ЈОГА DOMYOS

ХЕЛАНКИ ЗА ЈОГА DOMYOS

Нашиот дизајнерски тим ги дизајнираше овие хеланки за да ве придружува кога вежбате јога! Овој производ дава ефект на втора кожа: тој е непроѕирен и дише.

 • Дополнителни информации

  СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ
  Еластанската компонента што ја содржи овозможува поголема флексибилност.
   

   КАРАКТЕРИСТИКИ

  Ја апсорбира потта, ја исфрла и ве одржува суви.

  ГЛАВНА ТКАЕНИНА
  88,00% полиамид, 12,00% еластан
   
   
ден2.199,00Price
Боја: Црна
Величина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0