ЖЕНСКА ПОЛНЕТА ЈАКНА TREK100 FORCLAZ

ЖЕНСКА ПОЛНЕТА ЈАКНА TREK100 FORCLAZ

Нашиот тим ја дизајнираше оваа јакна за да можете полесно да патувате во студено време.

 • ПРИДОБИВКИ

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  20 m полнење го обезбедува топлинска изолација.

  ТЕЖИНА
  Тежи само 273 грама.

  ВОДООТПОРНОСТ
  Надворешната ткаенина спречува влегување на вода.
ден4.899,00Price
Боја: Циклама
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0