УРБАН ВЕЛОСИПЕД СО КОРПА ELEOPS 520 B'TWIN

УРБАН ВЕЛОСИПЕД СО КОРПА ELEOPS 520 B'TWIN

Нашиот страствен тим за велосипедизам го дизајнираше овој велосипед за градски возења.
 

  ден21.999,00Price

  Повеќе

  Охридска бр.50

  Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

  Тел: 070 643 191

  Детали

  Социјални мрежи

  Мејлинг листа

  Известување за специјални понуди

  ©2019 SPIKEX

  0