Еластичен појас за истегнување Domyos,5kg.

Еластичен појас за истегнување Domyos,5kg.

Еластичен појас за градење на мускулно ткиво и за да додадете инезитет во вашите активности.Мултифункционален, совршен додаток во вашата опрема кој ќе додаде интезитет на секој ваш тренинг.

Мултифункционалност 

Ја зголемува флексибилноста  и додава интензитет на вашите вежби.

Издржлив, лесен за користење и за да го понесете со себе.

 • Придобивки

   

  МУЛТИФУНКЦИЈА

  Подобрете ја вашата мускулна сила и издржливост, зголемете ја флексибилноста.

   

  ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ

  лесен и лесен за вклопување во вашата спортска торба.

  ИЗДРЖЛИВОСТ

  Цврст и издржлив.

ден1.749,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0