МАИЦА ЗА ЈОГА DOMYOS

МАИЦА ЗА ЈОГА DOMYOS

Дава ефект на втора кожа така што можете да заборавите дека ја носите и се фокусирате на здивот!

 • Дополнителни информации

  СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ

  Благодарение на тесниот крој и флексибилноста, таа се прилагодува на формата на телото.

  ДИШЛИВОСТ

  Перфорираната структура ја апсорбира и ја исфрла потта.

  ПРЕВЕНЦИЈА НА ИРИТАЦИЈА

  Беспрекорна техничка ткаенина спречува иритација.

  ГЛАВНА ТКАЕНИНА

  69,00% полиестер, 31,00% полиамид

ден999,00Price
Величина
Боја: Розева

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0