Прескокнете ја содржината Прескокни до последнто мени
Нашата продавница

Нови пристигнувања

спортски дизајн

Соработуваме само со премиум брендови

[devvn_ihotspot id="16989"]
спортски дизајн

Соработуваме само со премиум брендови

Нашата продавница

Нови пристигнувања

коментари

Што Велат

На секој приправник на почетокот му е потребна стручна помош од искусен тренер. Во WooHoo тие точно знаат како да ви помогнат да започнете да се занимавате со вашиот спорт како што треба!

Brian Woods

Брајан Вудс

Бизнис тренер

Возбуден сум што купувам во оваа неверојатна продавница со толку голем тим од тренери и спортски експерти! Сè што ви треба за безбеден тренинг и здрав начин на живот можете да го најдете овде.

Natalie Jones

Натали Џонс

Менаџер за продажба

Јас лично сакам да работам со луѓе кои се посветени на нивната страст за спортот. тие ме мотивираат секој ден да станам подобар, посилен и поздрав. Ви благодариме,Спајкс Мк!

Andrew Morris

Ендрју Морис

ПР менаџер
Спортување со најдобрите

убава спортска облека и додатоци

Работно време

Пон-петок: 09:00 - 18:00 часот

Сабота: 9-16 часот

Недела: Затворено

Адреса

Spikex Mk —
Елисие Поповски Марко 49Б
1000 Скопје, Северна Македонија

Стапи во контакт

Spikex ©. All Rights Reserved.

Subscribe to the updates!

Our site uses cookies. Learn more about our use of cookies: cookie policy
mk_MKMacedonian